כתבו עליי

רונה קינן-פיש מעצבת פנים

רונה קינן פיש – לונה פארק
כשהתחלתי להרכיב את הפאזל של לוח ההשראה עמד לנגד עיניי הרצון ליצור איים קטנים של התרחשות, איים קטנים של הפתעות, אך יחד עם זאת שהמכלול יתחבר לכדי יצירה אחת שלמה. הרעיון היה ליצור חוויה של תנועה וחוויה ויזואלית שמפעילה באופן מיידי את כל החושים. ממש כמו בלונה פארק. העין יכולה לטייל ממקום למקום ועדיין להרגיש שהשפה החזותית היא אחידה.
לכתבה המלאה

כבר מהתחלה היה ברור לכולם שזה הולך להיות בית שמח, אחר, מוקף ביצירתיות, עשיר בטקסטורות וצבעוניות נועזת המשולבת בשחור ולבן. בית בגובה העיניים שמעורר חיוך ושהתחושה בו היא של חיבוק מלא אמירה אישית. בית שמשדר חופש ושאינו שבוי בטרנדים, אלא משקף באופן מובהק את החיבור בין שתי יוצרות. שהוא גם חיבור בין שתי אחיות.
לכתבה המלאה

רונה קינן פיש, מעצבת פנים בוחרת בגווני ורוד פוקסיה: אני אוהבת שימוש בצבעוניות עזה, שמחה וחצופה, שמשדרת קלילות וגורמת לחיוך. אני אוהבת לשלב ירוק תפוח עם ורוד פוקסיה בתוספת של תכלת אקווה, טורקיז וצהוב. גם כתומים יעבדו מצוין עם כל חבורת הצבעים הזו. גם אצל הלקוחות המתונים יותר אני תמיד אתן נגיעת צבע מהצבעים הללו, ולו הקטנה ביותר.
לכתבה המלאה

המעצבת רונה קינן פיש משמחת בתים ואנשים, ומתוך החלק שבה שמסרב להתבגר היא מביאה עיצוב מלא הומור וקלילות. צבע הוא חלק נכבד בשפה העיצובית שהיא מזוהה איתה, ובאמצעות הצבע היא יוצרת חללים פשוטים, לא מתוחכמים מידי, פרקטיים ובגובה העיניים, עם חיבורים לא שגרתיים של צורות, צבעים וטקסטורות.
לכתבה המלאה

רונה קינן-פיש מעצבת פנים

האורחת בפינה השבועית היום היא רונה קינן פיש. את רונה היכרתי דרך הפינה שלה ואני עוקבת אחרי העיצוב הצבעוני והשמח שלה. לפעמים אפילו מזהה את הקו העיצוב שלה בפרוייקטים וישר יודעת שזה מעשה ידיה. הפינה של רונה השתנתה מאז שהופיעה בפרוייקט שלי, אבל עדיין בולטים בה הצבע והשמחה.
לכתבה המלאה

רונה קינן-פיש מעצבת פנים

הצבע הוא אלמנט ויזואלי מרכזי בעולמנו ולכן אנחנו לא מופתעים לדעת שאחד האלמנטים המרכזיים לעיצוב הבית הוא בחירת סקאלת הצבעים.  צבעים משפיעים על מצב הרוח שלנו, על הרגלי האכילה, על דפוסי ההתנהגות, על אופן קבלת ההחלטות ועוד רשימה ארוכה של דברים שביכולתו לעשות.
בסיס ספה בצבע לא שיגרתי עם טקסטיל משלים בכל מיני צבעים – רונה קינן פיש
לכתבה המלאה

רונה קינן-פיש מעצבת פנים

צבעים זה שמחה – על בחירה בבית צבעוני ועל העדפה של חלל בגווני פסטל וגלידה עליזים בפרט. איך עושים את זה בלי חשש ?
לכתבה המלאה

רונה קינן-פיש מעצבת פנים

עם דלת כניסה עתיקה, מדרגות צבעוניות משודרגות, דלת אסם בחדר הרחצה, נישת תריסים וסולם בחדר הילדים, הבית שלפניכם נראה כמו מבואה כפרית נדירה וצבעונית מאמצע המאה ה-21
לכתבה המלאה

רונה קינן-פיש מעצבת פנים

את הבית שלה אוהבת רונה קינן פיש צעיר, מלא הומור, צבעוני ומרענן …

לכתבה המלאה

רונה קינן-פיש מעצבת פנים

"בית מלא צבע, שאין בו חוקים, אחד ויחיד שלא דומה לשום בית אחר.
אני מאוהבת בבית הזה", מסכמת קינן פיש. "בכל פינה שמתי את מלוא ליבי ומסירותי, ואני גאה בכל צבע, צורה, בד, פונפון, מדרגה, טפט ואריח. בעיקר אני גאה שהצלחתי לרקוח סיפור פנטזיה שהוא תמהיל מדויק של האישיות הססגונית של הלקוחה והתשוקה שלי ליצירה ולצבע. הכול דרך תהליך מרגש, טוטאלי ובלתי מתפשר".

לכתבה המלאה

דילוג לתוכן